درباره ما

درباره کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی دلتا

گفتاردرمانی کودکان

با ما همراه باشید

در سالهای فعالیت در کلینیک های گفتاردرمانی و کاردرمانی بعنوان درمانگر برای درمان طیف وسیعی از مراجعان نیازمند اقدامات توانبخشی، این فرصت را داشتم که عمیقاً با نقاط قوت و ضعف تیم درمانی از دیدگاه مراجعه کنندگان آشنا شوم.
برایم بسیار تکرار می‌شد دیدن این شکاف بزرگ همیشگی بین معانی کلماتی که از دهان درمانگران بیان می‌شود با کلماتی که در ذهن والدین مضطرب کودک سه ساله ای که روز به روز مهارت‌هایش پسرفت می‌کند درک می‌شود.
برایم بسیار تکرار می‌شد دیدن این که با وجود تلاش حداکثری درمانگران برای کم و کاست نداشتن برنامه درمانی، باز هم مادر کودک دارای اتیسمی با نگرانی می‌پرسد چرا فلان درمان و اتاق و روش را که برای کودک دیگری در نظر گرفته‌اید، برای فرزند من استفاده نمی‌کنید.
برایم بسیار تکرار می‌شد دیدن این که توصیه ها و نظرات علمی و درست درمانگران گاه در ذهن مراجعان در تضاد قرار می‌گرفت فقط به این دلیل که اطلاعات درست با شکلی بهم ریخته و نامنظم منتقل می‌شد و درمانِ علمی بخاطر نبود ساختاری منسجم به نتیجه مطلوب نمی‌رسید.
تکرار ها سد می‌شدند در برابر پیشرفت ها….
باید ساختار کارآمد و آزموده شده ای ایجاد میکردم.
به این فکر افتادم که با الگوبرداری از ساختار توانبخشی نوین اروپا، برای اولین بار در ایران دسته بندی جدید و اثربخش و نظم دهنده ای برای تکنیک های درمانی متناسب با جامعه ایرانی خلق کنم که هر حیطه از اختلال مراجعان ابتدا با دقت تشخیص داده شود تا با حدس و گمان سردرگم نشوند و سپس مسیر درمان از ابتدا تا انتها برایشان تشریح شود تا بتوانند برای وقت و هزینه هایشان برنامه‌ریزی کنند و در نهایت درمان قدم به قدم و واو به واو اجرا شود تا به نتیجه مطلوب برسند و مهمتر اینکه سیستم نظارتی دقیق بر درمان ایجاد کنم تا هدفمان که همان تضمین ارائه درمان علمی و درست است را نزدیکتر کنم.
خداوند را سپاسگزاریم که پس از بررسی های متعدد و تجمیع دیدگاه های متخصصان حیطه های مرتبط توانبخشی، اکنون اطمینان داریم در محیطی که با همکاران عزیز ایجاد نموده ایم، ارزیابی و معاینات بسیار دقیق و بدنبال آن کامل ترین درمان ممکن صورت خواهد گرفت تا در یاری رساندن به همنوعان و انجام وظایف حرفه ای و انسانی گامی برداشته باشیم

ما برای خانه کاردرمانی و گفتاردرمانی دلتا شعار ارزشمندِ “دانش ، تجربه و اخلاق” را برگزیدیم تا همواره این سه ضلعِ بنیادی را خط مشی خود قرار دهیم.
به همه آنچه گفته شد مفتخریم و تلاش می‌کنیم تا از انتخاب ما خوشحال بمانید

برای مشاوره و رزرو نوبت کلیک کنید

مشاوره گفتار درمانی کودکان و بزرگسالان کلینیک گفتاردرمانی دلتا در نارمک

راه های ارتباطی کلینیک

تلفن های تماس :
02177038918
09207038918

آدرس کلینیک :

آدرس کلینیک: تهران، خیابان شهید مدنی شمالی، پایین تر از مترو فدک

ساعات کاری کلینیک :
شنبه تا چهارشنبه ………… 8AM – 7PM
پنج شنبه و جمعه ………… 8AM – 13PM